Chrzest Święty

Chrzest święty Michaliny

Uroczystość chrztu świętego odbyła się w kościele pw. Świętej Trójcy  w Supraślu. Z rodzicami i zaproszonymi gośćmi spotkaliśmy się przy kościele. Niewielki biały kościółek zlokalizowany w centrum miasta. Wspaniałe wnętrze, w którym można odczuć sakralną atmosferę. Chrzest święty Michaliny w kościele można powiedzieć, że przebiegł w bardzo rodzinnej atmosferze.


Przed mszą świętą zdążyliśmy wykonać zdjęcie grupowe, a zaraz po nim udaliśmy się na mszę świętą. Rodzina zajęła swoje miejsca w ławkach a rodzice wraz z dzieckiem i chrzestnymi pozostali z tyłu kościoła czekając na księdza. Na mszy byli tylko rodzice, rodzina i przyjaciele. Nikogo innego z zewnątrz. Ksiądz prowadzący mszę był bardzo sympatyczny i swoją posługą i słowem odczułam jego sympatię do wszystkich zgromadzonych, przez którą miałam wrażenie ciepłej rodzinnej aury.

Przyjęcie wśród drzew

Obiad rodziny zorganizowano w restauracji ,, Zajazd Sokołda’’ w miejscowości Sokołda. Jak już wspomniałam w innym tekście jest to świetne miejsce na tego typu imprezy rodzinne czy na przyjazd na obiad w tygodniu lub w czasie weekendu. Piękna restauracja, wspaniały ogród, przemiła obsługa i oczywiście nieziemskie jedzenie. Jak widzicie same plusy, zero minusów. Z czystym sercem polecam byście się, choć wybrali do tego miejsca. Obiecuje, że warto. Chrzest święty Michaliny miał swoją kontynuację właśnie w tej restauracji. Obsługa przygotowała długi stół pod oknem w ustronnym miejscu, aby zapewnić rodzinie nieco prywatności.

Michalina musiała być bardzo zmęczona całymi przygotowaniami, ponieważ tak mocno zasnęła, że przespała prawie 1,5h. W tym czasie wykonałam kilka zdjęć rodzinnych. Rodzice w końcu obudzili solenizantkę, by móc zrobić sesję z gośćmi. Zaproponowałam zdjęcia na tle białej zasłońmy, ponieważ tylko na niej była możliwość wykonania dobry zdjęć pod względem oświetlenia. Ustawiliśmy jeszcze balony, by nadać bardziej uroczysty charakter. Dziewczynka obudzona chętnie współpracowała przy zdjęciach, uśmiechając się do aparatu. Rodzinne zdjęcia wyszły cudowne, pełne radości będą piękną pamiątką z uroczystości.

Może Ci się spodobać

Komentarze

    Zostaw komentarz