Dlaczego pomagamy? Sesja zdjęciowa- kobiecość w Macierzyństwie
Fotoreportaż z imprez kulturowych

Dlaczego warto pomagać? Sesja charytatywna w Varsovia Apartamenty Kasprzaka

Dlaczego warto pomagać? Pomagamy, ponieważ chcemy, aby druga osoba poczuła się lepiej. Dzięki naszym czynom możemy komuś pomóc, wesprzeć lub podnieść na duchu. Pomagać można na różne sposoby, które zależne są od danej sytuacji. Niekiedy wystarczy rozmowa, innym razem wsparcie finansowe. Nie bójmy się pomagać innym, nawet drobny gest dla kogoś możne być bardzo cenny.

Współczucie troska, pomoc bierze się z serca. Odczucia silnie połączone z empatią sprawią, że jesteśmy wrażliwi na cierpienie i trudności innych osób. Pomagamy innym, aby okazać wsparcie w trudnych dla kogoś chwilach.
Nigdy nie powinniśmy podchodzić z chęcią okazania pomocy na podstawie skorzystania w żadnej formie. To nie My mamy coś dostać czy skorzystać, ale osoba, której pomagamy. Jedynie co powinniśmy otrzymać- to szczęście, że mogliśmy kogoś wesprzeć. Poczucie dumy, że komuś pomogliśmy nie wynika z egoizmu. Jest zwykłą reakcją gdy widzi się uśmiech na twarzy osobie której pomogliśmy.

Sesja zdjęciowa w Warszawie

Niedawno, w Hotelu Varsovia Apartamenty odbyła się sesja zdjęciowa autorstwa Monika Dudzik. Została ona zorganizowana przez klub Aktywne mamy – działamy z Pruszkowa, jako pomoc charytatywna dla córki jednej z członkiń klubu mam.
Dziewczyny z klubu mam bardzo mocno i z całego serca zaangażowały się w pomoc d;a małej dziewczynki Paulinki Tężyckiej.

Hotel Varsovia Apartamenty udostępnił wspaniałe wnętrza do sesji zdjęciowej i przez cały czas jej trwania bardzo wszystkich wspierali.
Cały Beauty Team:
-Natalia Kierzkowska
-Aleksandra Goławska
-Julita Rozanska-Fernandes
-Patrycja Garbińska
-Bry Gida
-Małgorzata Iwańczyk
-Sebastian Kaliszewski
i Foto Team wykonali świetną robotę Makijaże były przepiękne, fryzury wykonane na poziomie perfekcyjnym, a cała relacja fotograficzna uchwyciła jak wszyscy mocno, i z pasją zaangażowali się w projekt.

Całemu wydarzeniu przewodniczyła Anna Chomiak, która wszystko trzymała mocną ręką, by każdy szczegół był dobrze wykonany. Stwarzała również świetną atmosferą, dzięki której wszyscy czuli się dobrze i każdy mógł na siebie liczyć.

Wernisaż

Wernisaż sesji zdjęciowej odbył się 9 października w galerii @Nowa Stacja, (parter) w Pruszkowie. Na wystawie zaprezentowane zostały główne zdjęcia portretowe. Wystawę uzupełnił backstage przygotowany przeze mnie, oraz przez Justynę Kudas, wraz z opisami o kobiecości w formie kaligraficznej.
Autorka fotografii Monika Dudzik w prezentowanych zdjęciach chciała ukazać piękno kobiety jako mamy. Mimo licznych obowiązków rodzinnych i domowych dziewczyny z klubu zachowały swoje pasję, rozwinęły się na przeróżnych płaszczyznach i nie utraciły wiary w siebie oraz poczucia własnej wartości i piękna. Prezentowane fotografie cudownie przedstawiają piękno, delikatność, zmysłowość kobiety.I na koniec ogromne podziękowania za wspólne zaangażowanie w projekt. Dla Varsovia Apartamenty, Aktywne mamy — działamy, Anna Chomiak, Beauty team, Foto team. Współpraca z Wami to czysta przyjemność szczególnie w tak szczytnym celu 

Może Ci się spodobać

Komentarze

    Zostaw komentarz