Festiwal Baniek Mydlanych
Fotoreportaż z imprez kulturowych

Festiwal Baniek Mydlanych

W lecie miasto Białystok organizuje wiele wydarzeń, które przeznaczone są dla rodzin i małych dzieci. Jednym z takich imprez jest Festiwal Baniek Mydlanych. Zabawę te organizuje się z myślą o najmłodszych dzieciach, które mogą spędzić czas na fantastycznej zabawie z rówieśnikami oraz rodzicami.

Festiwal Baniek Mydlanych- coroczna impreza

Festiwal to impreza ogólnopolska aranżowana w różnych zakątkach Polski i prowadzona przez fantastycznych organizatorów. Podczas wydarzenia sprzedaje się watę cukrową oraz przeróżne akcesoria do robienia baniek. Dodatkowa atrakcja dla dzieci to dmuchany zamek, z którego mogą korzystać bez ograniczeń, ale jedyną przeszkodą jest duża kolejka. Na przeznaczonym do zabawy placu poustawiane są wiadra z wodą która to zmieszana jest z płynem do baniek. Dlatego nie ma co się martwić, gdy zabraknie nam naszego płyny. Wystarczy napełnić pojemniczek i dalej się bawić. Kilku chłopaków z Festiwalu Baniek Mydlanych przy pomocy dużej obręczy, na której zawieszona jest siatka, puszcza ogromne bańki mydlane. Całą imprezę to wokół nich był największy tłum dzieci.
Jedynym elementem, którego zabrakło jest animator. Mógłby on w ciekawy i różnorodny sposób dodatkowo nadać charakter wydarzeniu i je rozkręcić.

Impreza nie tylko dla dzieci

W Festiwalu Baniek Mydlanych udział biorą nie tylko dzieci, ale również rodzice i dziadkowie. Najmłodsi nakręcają całą zabawę, ale i starsi w pewnym momencie pozwalają sobie na szaleństwo i nawet dziecinną zabawę. Jest to fantastyczna impreza, podczas której w wesoły sposób można spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi. Na chwile obecną jest dość mało takich imprez dedykowanych małym dzieciom, dlatego warto korzystać z tego co oferuje i organizuje miasto.

Może Ci się spodobać

1 Comment

  • Reply
    Pojedztam.pl
    3 lipca 2021 at 17:57

    Taki festiwal baniek mydlanych na pewno przyciąga rzesze dzieci i dorosłych.

Zostaw komentarz