Fotograf

Paulina Radziszewska

Fotografia jest dla mnie jednym z wielu wymiarów wyrażania siebie, a spośród różnorodnych rodzajów najbardziej przemawia do mnie reportaż oraz natura.

Reportaż cenię za jego ekspansywność, dynamikę i uczucia. Jest wyjątkowy, niepowtarzalny i gromadzi w sobie mniej lub bardziej wyraziste emocje, które opowiadają historię.

Naturę cenię za bycie inspiracją w mojej przygodzie z fotografią. Uwielbiam w niej bezgraniczne poczucie spokoju i krąg życia, który mogę uwieczniać.

Tak różne od siebie wymiary, tworzą mój wszechświat fotografii. Jest w nim miejsce na adrenalinę, zabawę oraz na wyciszenie i chwilę wytchnienia.

Kim jestem?

Nazywam się Paulina Radziszewska i pochodzę z Podlasia. Miałam okazję wychowywać się na terenie Puszczy Knyszyńskiej. W latach szkolnych zaczęłam interesować się fotografią, dzięki której mogę wyrażać siebie. Za pośrednictwem zdjęć, mogę pokazywać to, czego ludzkie oko nie zawsze zauważa.

Co robię?

Wykonuję reportażowe z chrzcin, I Komunii Świętej, oraz imprezy masowe.

W pakiecie oferuję 10-400 zdjęć w zależności od rodzaju zlecenia, które dostarczam w wersji komputerowej oraz wywołanej do albumu. Na stronie znajdziesz Galerię, w której zamieszczam swoje zdjęcia i efekty udziału w projektach. Jeśli chcesz abym wyceniła Ci swoją pracę, dowiedzieć się więcej lub porozmawiać, zachęcam do skorzystania z formularza dostępnego na podstronie Kontakt.

Wykształcenie

Jestem absolwentką Akademii Fotografii i Przedsiębiorczości (AFIP) w Białymstoku. Pod czujnym okiem ekspertów poznałam fotografię produktową, portretową oraz techniki stosowane przez specjalistów. Ze względu na piękno natury, które bardzo cenie, prócz Fotografa, jestem również Technikiem Architektury Krajobrazu, które ukończyłam w Zespole Szkół Rolniczych (ZSR CKP) także w Białymstoku.

W mediach

Sprawdź cennik, aby zapoznać się z ofertą