O MNIE

Paulina Radziszewska fotograf z Podlasia

Paulina Radziszewska

Cześć! Jestem Paulina i pochodzę z magicznego Podlasia.

Z pasji jestem fotografem. Jeżeli miałabym określić siebie w kilku słowach powiedziałabym że jestem marzycielką. W życiu  uwielbiam prostotę i minimalizm. Wychowałam się i mieszkam w niewielkiej miejscowości w samym sercu Puszczy Knyszyńskiej. 

W gimnazjum zaintrygowała mnie fotografia. Szukałam wtedy czegoś dla siebie. W czymś, co będę mogła pokazać swoją duszę artystyczną. W dzieciństwie bardzo lubiłam malować, a fotografia jest niczym innym jak malowanie światłem. Idąc za tym cichym i nieśmiałym marzeniem poszłam na pierwsze zajęcia fotograficzne do Domu Kultury.

Fotografia dała mi to, czego szukałam i dzięki niej jestem spełniona artystycznie. Stała się moją największą pasją, dzięki której mogę uwieczniać niezwykłych ludzi i pokazywać piękno świata.

Życie to historia, którą warto zapisać….. 

…bo czasem miewam takie momenty, gdy pragnę, aby chwila trwała wiecznie. I choć jest to niemożliwe to jednak poprzez fotografię mogę złapać ten moment i zamknąć go w zdjęciu.

Fotografia jest dla mnie jednym z wielu wymiarów wyrażania siebie oraz odnajdywaniu często ukrytego piękna w człowieku i na świecie. Spośród różnorodnych rodzajów najbardziej przemawia do mnie reportaż oraz natura.

Natura ma wiele tajemnic, ukrytych elementów, które odnajduję za pomocą aparatu. Najbardziej urzeka mnie wschód słońca, gdy świat jeszcze śpi, ziemię spowija mgła a złote słońce leniwie przebijają się przez koronę drzew czuję że fotografia to to czego szukałam. Z każdym razem, gdy stoję na łące w kaloszach wypełnia mnie spokój i radość.

W zdjęciach szukam minimalizmu oraz wyrazistego koloru. A w fotografii dla Was również i emocji. Zaszczytem jest dla mnie chwila, gdy mogę uwiecznić ważny dzień w Twoim życiu czy pokazać piękno człowieka, który ma każdy z nas. Poprzez fotografię tworzę dla Ciebie niezwykłą opowieść z Twojej historii.

PAULINA RADZISZEWSKA DOBRY I TANI FOTOGRAF Z PODLASIA

Utrwalam Twoją opowieść…

…..na terenach pięknego Podlasia oraz w innych zakątkach Polski. Fotografuje głównie w Białymstoku oraz w okolicznych miejscowościach m.in. Wasilków, Czarna Białostocka, Tykocin, Choroszcz, Augustów, Kuźnica, Dąbrowa Białostocka itd. Jestem otwartą osobą lubiącą podróże. I z przyjemnością mogę przyjechać w Twoje strony na sesje czy reportaż.

Z miłości do natury fotografuje przeważnie w plenerze. Piękne kwietne łąki, błękitne jeziora i sielskie krajobrazy stanowią dla mnie idealne tło do zdjęć. Podekscytowana biegam z aparatem i szukam tych niepowtarzalnych miejsc, aby każdy kadr był wyjątkowy i zachwycający.

Specjalizuję się w sesjach ciążowych, noworodkowych, portretowych, narzeczeńskich, rodzinnych, małżeńskich, rodzinnych. Kocham fotografię i w niej staram się pokazać to, co najlepsze w każdym z nas.

Z reportażu tworzę fotorelacje z Chrzcin, I Komunii Świętej, kameralnego wesela oraz imprez kulturowych i rozrywkowych. W tych ważnych wydarzeniach staram się trzymać w cieniu łapiąc te najbardziej ciekawe i wyjątkowe kadry.  A, że dzięki swojej pasji widzę to co często jest niewidoczne dla innych uwiecznię dla ciebie niezwykłą historię która zaskoczy nawet Ciebie.

A kiedy nie biegam po łąkach….

….z aparatem szukając wyjątkowych kadrów czas spędzam w klubie fotograficznym ,, Pryzmat’’ w mojej niewielkiej i spokojnej miejscowości. To tu stawiałam swoje pierwsze kroki w fotografii. Wraz ze wspaniałym prezesem klubu Andrzejem i resztą grupy rozwijamy swoje umiejętności w szlachetnych technikach fotografii, debatujemy na wszelakie tematy oraz organizujemy konkursy, plenery i wernisaże. W Pryzmacie poznałam fantastycznych ludzi, rozwinęłam swoją pasję i z czystym sercem miejsce te mogę nazwać moim drugim domem.

W swojej pasji działałam w różnych projektach:

Dobry i tani fotograf z Białegostoku do fotografowania chrztu

Sprawdź cennik, aby zapoznać się z ofertą