Sesja ciążowa w Białymstoku
Reportaż Sesje ciążowe - plener

Jesienna sesja ciążowa w Białymstoku

Jesień jest piękną porą roku, podczas której warto wykonać kilka sesji zdjęciowych. Choć szybko robi się ciemno i pogoda jest dość kapryśna, to warto złapać za aparat i wyjść na zdjęcia.
Sesja ciążowa w Białymstoku wykonaliśmy z Olą i Łukaszem w Parku Lubomirskich. Pogoda niestety nam nie dopisała, ale to nie zraziło przyszłych rodziców i wykonaliśmy piękne zdjęcia, które będą dla nich wspaniałą pamiątką.

Sesja ciążowa w Białymstoku – w Parku Lubomirskich

Na sesje ciążową w Białymstoku z Olą i Łukaszem umawialiśmy się już od paru miesięcy. Niestety zawsze cos stawało nam na przeszkodzie i nie mogliśmy zgrać terminów. W końcu ustaliliśmy dzień sesji. Pogoda zapowiadała się bardzo ładnie. Świeciło słońce i było dość ciepło jak na październik. Niestety im bliżej było do sesji ciążowej, tym pogoda bardziej się psuła.

Wyjeżdżając z pracy i kierując się w stronę Parku Lubomirskich, gdzie umówiłam się z Olą i Łukaszem zaczął padać deszcz. Byłam zła, że pogoda tak bardzo się popsuła. Zadzwoniłam do Oli, by zapytać, jaka jest ich decyzja, ale Ona była bardzo pozytywnie nastawiona i bardzo chciałaby, sesja się odbyła. Tak więc w duchu się modliłam, żeby chociaż deszcz przestał padać, słońca nie musi już być, ale by nikt nie musiał moknąć.
Zanim przyjechałam na miejsce, deszcz już nie padał a przyszli rodzice z radością, czekaliby zacząć sesję. Byli nieco zestresowani i od razu zastrzegli, że nie umieją pozować. Uspokoiłam ich, że to nie szkodzi, że większość ludzi nie umie pozować, a potem, wychodzą pięknie na zdjęciach. Wyjaśniłam im, jak powinni się zachowywać i że będę mówić, jak mają się ustawić.

Park Lubomirskich o tej porze roku wygląda przepięknie. Ze względu, że jest tam bardzo dużo drzew, to cały park jest w złoto-pomarańczowym dywanie. W parku usytuowany znajduje się niewielki pałacach a niedaleko niego kilka stawów. Zdjęcia wykonywaliśmy po południu a ze względu, na brak słońca było dość ciemno. Dlatego tez zdjęcia robiliśmy w bardziej otwartej przestrzeni, gdzie było więcej światła.
Wspaniale nam się współpracowało. Bardzo motywowało mnie ich pozytywne podejście, nawet gdy pogoda spłatała nam taki żart.

Komentarze

    Zostaw komentarz