Sesja ciążowa w plenerze
Sesje ciążowe - plener

Sesja ciążowa w plenerze

Sesja ciążowa w plenerze pięknie prezentuje się na zdjęciach, ale czasem dla przyszłej mamy taka sesja stawia wielkie wyzwania. Warto wtedy zadbać o komfort przyszłej mamy, aby czuła się spokojna i zrelaksowana.

Sesja ciążowa w plenerze

Sesja ciążowa w plenerze to piękne dopełnienie niezwykłego stanu ciężarnej kobiety. Woda, las i kwiaty to piękna rama dla niepowtarzalnych zdjęć. Stanowią niesamowite tło, dopełniają i uzupełniają kompozycje.

Rodzinę – Elę, Maćka i ich córeczkę Julię zabrałam na sesję zdjęciową do parku położonego w centrum miasta. Rodzina przyjechała uśmiechnięta i pełna energii. Z racji tego, że wzdłuż parku płynie rzeczka postanowiłam, że przejdziemy się jej brzegiem. Zaczęliśmy pięknym kadrem portretowym przyszłej mamy na tle niewielkiego pnia wierzby, której niska korona oświetlona popołudniowym słońcem stanowiła piękna tło.

Z racji tego, że miałam do wykonania sesję ciążową, ale i też rodzinną przygotowałam sobie mały plan pracy. Otóż miałam w planie wykonać po trzy zdjęcia z jednego zestawu- jeden zestaw to portrety dla mamy, drugi- mamy ze swoim mężem a trzeci- portret rodzinny. Takie drobny zarys pozwalał mi spokojnie przeprowadzić sesję i dobierać miejsce do wybranego zestawu.

W parku nie było za dużo ludzi dlatego też sesja przebiegała bardzo spokojnie. Zuzia była bardzo energiczna, a przyszli rodzice nowego członka rodziny cieszyli się spacerem przy zachodzącym słońcu. Po kilku dobrych minutach i przystankach na zdjęcia dotarliśmy na końca niewielkiej rzeczki gdzie znajdowała się łąka. Wykonaliśmy tak kilka wspaniałych zdjęć, które stanowią wspaniałą pamiątkę.

Sesje ciążowe- czy warto je robić?

Nie mówię tego ze względu na to, że jestem fotografem, ale warto uwieczniać na zdjęciach ważne chwile z naszego życia. Czy to ślub, ciążka czy zwykłe urodziny u cioci. Zdjęcia zawsze pozwalają przypomnieć sobie o tych pięknych chwilach, wrócić wspomnieniami do nich i jeszcze raz przypomnieć sobie te niezwykłe wydarzenia.

Może Ci się spodobać

Komentarze

    Zostaw komentarz