Reportaż

Sesja małżeńska w Białymstoku

Jak zrealizować sesję małżeńską? Gdzie warto zrobić zdjęcia małżeńskie? Zobacz jak wygląda sesja małżeńska w Białymstoku!

W zeszłym tygodniu miałam okazję zrealizować sesję małżeńską. Zdjęcia zrealizowałam na terenie Pałacu Branickich w Białymstoku. Zobacz efekt, który przyniosła sesja małżeńska w Białymstoku.

Fotografowanie małżeństwa na pierwszy rzut oka nie wydaje się trudne, jednak gdy przychodzi czas sesji, to jedno z większych utrudnień jest przekonanie Pana, by się rozluźnił i potraktował sesję jako fajnie spędzony czas z żoną.


Nie raz jest to trudne, ponieważ mężczyźni otwierają się dopiero po kilku ujęciach. W takim momentach warto zaproponować parze by, powspominali ciekawe momenty ze swojego związku. Pierwszy pocałunek, randka, zaręczyny, za co się kocha drugą połowę. Opowiadać mogą wyłącznie między sobą i nie muszą zwierzać się dla fotografa z prywatnych chwil ze swojego życia. Takie wspomnienia pozwolą im się rozluźnić a podczas pozowania, można wyłapać ciekawe momenty ich speszenia czy namiętności.

Napisz, co myślisz o moich zdjęciach, a tymczasem sprawdź Cennik. Wykonuję chrzciny, wieczór panieński, I Komunie Święte, reportaże z wydarzeń, sesje ciążowe, rodzinne, narzeczeńskie oraz reportaże z wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych. Do zobaczenia na sesji! 🙂

5

 • Reply
  AMiR
  10 września 2021 at 10:55

  Pięknie wydobyta zieleń!

 • Reply
  Grochowska.pl
  10 września 2021 at 21:23

  Świetna sesja! Widać, że pan trochę spięty, ale na pewno to genialna pamiątka dla małżeństwa

  • Reply
   Paulina Radziszewska
   17 września 2021 at 21:16

   Dzięki :), nie jest łatwo rozluźnić modeli, by na zdjęciach wychodzili naturalnie, ale i tak uważam sesję za udaną 🙂

 • Reply
  Iwetta Żelaznowska
  14 września 2021 at 17:31

  Piękne zdjęcia 🙂
  Uwielbiam takie wszelkie sesje zdjęciowe 🙂

  • Reply
   Paulina Radziszewska
   17 września 2021 at 21:18

   Cieszę się, że podobają Ci się zdjęcia. Na mojej stronie znajdziesz jeszcze dużo sesji więc serdecznie zapraszam


Warning: Undefined variable $consent in /home/platne/serwer34076/public_html/NeoWymiar/wp-content/themes/hawthorn/comments.php on line 49

Zostaw komentarz