Sesja portretowa w Białymstoku
Sesje portretowe - plener

Sesja portretowa w Białymstoku

Wiosna to najpiękniejsza pora roku do sesji portretowych, dlatego też warto korzystać z tego, co ona oferuje. Pięknie kwitnące krzewy, cieplejsze i dłuższe dni sprawiają, że możemy stworzyć kadry z różnorodnym tłem. Sesja portretowa w Białymstoku wykonałyśmy z Asią wśród bzu.

Kiedy zacząć fotografować?

Jako pierwsze na wiosnę kwitną forsycje, dzięki żółtym kwiatom możemy już od pierwszych dni wiosny nadać swoim zdjęciom lekkiego powiewu. Warto więc skorzystać z czasu, w jakim kwitnie ten krzew i wykorzysta jego potencjał. Zaraz po niej w parkach zakwita mnóstwo pięknych roślin w różnorodnych kolorach liści czy kwiatów. Jedne kwitną dłużej, co pozwala nam zaplanować z wyprzedzeniem sesję portretową, inne zaś przekwitają w bardzo szybkim tempie. Mając miejsce, w którym chcielibyśmy wykonać sesje portretową, warto poznać rośliny znajdujące się w tym miejscu. Kiedy i jak długo kwitną. To pozwoli nam spokojnie zaplanować sesje i dobrze się do nich przygotować.

Sesja portretowa Joanny

Wraz z Joanną wybrałyśmy się do Park Stary im. Księcia Józefa Poniatowskiego w Białymstoku. W centrum parku znajduje się duży plac, który po obu stronach jest obsadzony bzami kwitnącymi na biało oraz fioletowo. Sceneria była niezwykła, więc gdy tylko krzewy zakwitły spotkałyśmy się z Joanną, by zrobić tam mini sesję portretową.
Sesja portretowa z Joanną była czystą przyjemnością, ponieważ nie stresowała się pozowaniem do zdjęć, a wręcz sprawiało jej to wielką radość, dlatego na zdjęciach wychodziła bardzo pozytywnie i radośnie. Jej nastrój na sesji idealnie współgrał z porą roku.

Zajrzyj po więcej ciekawych zdjęć -> https://www.facebook.com/NeoWymiar

Może Ci się spodobać

Komentarze

    Zostaw komentarz