Sesja w słonecznikach
Sesje dla par

Sesja w słonecznikach

W czerwcu miała miejsce sesja w makach a w sierpniu odbyła się sesja w słonecznikach.
Na ten rok wyznaczyłam sobie kilka celów. Jednym z nich było wykonanie sesji w słonecznikach. I choć w Białymstoku, w którym głównie fotografuje są ona posadzone to jednak bardzo zależało mi realizację sesji na typowym polu słoneczników. Zafascynowana kadrami innych fotografów bardzo chciałam sama mieć takie zdjęcia w kolekcji.
I tak całkiem przypadkiem moja dobra koleżanka znalazła pole żółtych kwiatów i mnie tam zabrała abym oceniła czy spełni moje kreacyjne oczekiwania. I to, co zobaczyłam ujmę w jednym słowie. Fantastyczne.

Pole słoneczników i sesja małżeńska

Sesja w słonecznikach została zorganizowana w okolicy Tykocina. Dla mnie jest to jedno z piękniejszych, miast jakie są w mojej okolicy. Tereny wokół tego turystycznego miasta są cudowne. Można uznać, że to prawdziwe magiczne Podlasie. Nic dziwnego, że i pole maków i słoneczników znajduje się w jego obrębie. Wystarczy jedynie szukać i dobrze się rozglądać. Wiem, że nie każdy ma takie możliwości dlatego udostępniam lokalizacje miejsc, w których wykonują sesję w wiadomościach prywatnych. Uważam, że nie jest to żadną tajemnicą, którą trzeba strzec z wszystkich sił. Warto dzielić się takimi informacjami, jeżeli ktoś o nie pyta. Każdy ma swoją wizję na zdjęcia i inaczej je wykonuje. A miejsce jest tylko miejscem.

Pole słoneczników jak wspomniałam, było fantastyczne. Ogromne pole podzielone na dwie części przez szeroką trawiastą ścieżkę. Kwity skierowane tyłem do słońca, dzięki czemu piękne złote popołudniowe słońce oświetlało je oraz Michała i Angelikę, dla których miałam przyjemność wykonać sesję.

Sesja w słonecznikach zaplanowaliśmy na godzinę 19:00, aby złapać złotą godzinę. I niestety, ale trochę się przeliczyłam, bo po przyjechaniu na miejsce słońce już chowało się za drzewa. By móc złapać światło szybko zaczęliśmy zdjęcia. Stres od razu uciekł a na jego miejsce weszła euforia z fantastycznych kadrów. Wyszło bajecznie i jak na Podlasie przystało magicznie.

Może Ci się spodobać

Komentarze

    Zostaw komentarz