Ślub

Ślub Edyty i Konrada w Łomży

Kolejna odsłona reportażu ze ślubu połączonego z chrztem świętym tym razem zaprowadził mnie do Łomży. Z rodzicami umówiliśmy się na zdjęcia z przygotowań dziecka. Chłopiec był bardzo grzeczny, i mama wraz z chrzestną bez pośpiechu ubrały Kubę i po chwili mogliśmy wychodzić do kościoła.

Ślub Edyty i Konrada w Łomży

Piękna słoneczna pogoda zapowiadała dobry dzień. Ślub Edyty i Konrada w Łomży odbył się w kościele pw. św. Brunona. Jeden z przepięknych kościołów, w jakich mogłam być i wykonać zdjęcia. Uroczystość kościelna była niezwykła. Najpierw był obrzęd ślubu, a zaraz po tym chrzest Kuby. Po zakończeniu uroczystości goście zebrali się pod kościołem, by złożyć życzenia i wręczyć prezenty dla Młodej Pary.

Wesele

Na imprezę weselną pojechaliśmy do restauracji Swojskie Jadło. Na Parę Młodą przed wejściem do restauracji czekali rodzice z chlebem i wódką na tacy. Młodzi zjedli, wypili, rzucili kieliszki i wprowadzili gości na salę. Impreza weselna po wypiciu kilku kieliszków rozkręciła się na dobre. Parkiet przez te parę godzin, jakie byłam nie pozostawał pusty, dzięki wspaniałemu DJ, który doskonale wiedział, w jakie rytmy lubi tupać nóżka.

Może Ci się spodobać

Komentarze

    Zostaw komentarz