Taneczny weekend kobiet
Fotoreportaż z imprez kulturowych

Taneczny weekend kobiet

Praca, dom, rodzina, praca, dom…. i tak w kółko. Ciągły powtarzający się cykl obowiązków nie jednego doprowadza do szaleństwa. Wskazane jest, aby raz na jakiś czas oderwać się od codzienności i sprawić sobie małą przyjemność. Taneczny weekend kobiet był czasem przeznaczonym dla kobiet z myślą o relaksie i odpoczynku. W pięknej scenerii podlaskiego zamku czekało całe mnóstwo atrakcji. Każda uczestniczka mogła się zrelaksować, odetchnąć i we wspaniałym towarzystwie spędzić miło cały weekend.

Bal w zamku

Taneczny weekend kobiet zorganizowano w przepięknym Zamku w Janowie Podlaskim. Przewodnicząca całego projektu Agata Sakowicz z Creative Studio Events stworzyła fantastyczne event pełen zabawy i odpoczynku. Wydarzenie te zaplanowano z okazji ósmego marca, na który to dzień przypada światowy dzień kobiet.

Przez ten czas każda z uczestniczek mogła poczuć się wyjątkowo jak księżniczka. Grafik pełen zajęć tanecznych i nie tylko. Dostęp do spa i basenu hotelowego. Spędzony tam czas pozwolił się zrelaksować i wrócić do domu z nową energią do działania.

Raz, dwa, trzy i obrót

Na uczestniczki czekał cały weekend atrakcji wypełniające grafik po brzegi. Organizatorka głównie postawiła na zajęcia taneczne. Każdego dnia można było sprawdzić swoich sił w krokach jazzu, bachaty czy salsy. Zajęcia prowadziły wspaniałe instruktorki wykwalifikowane i doświadczone w wybranym stylu tańca:

Aleksandra Heidi Gajewska i Agata Sakowicz- Salsa Ladies Style na poziomach podstawowym i zaawansowanym

Adriana Drozdowicz – Bachata na poziomie podstawowym i zaawansowanym

Agnieszka Chwiedosik – energetyczny Salsation

Były tańce na ziemi to nie mogło zabraknąć tych w wodzie i śmiało można powiedzieć że zajęcia aqua aerobiku przyniosły najwięcej radości. Taneczny weekend kobiet nie zamknął się na tanecznym szaleństwie, ale zapewnił też inne wydarzenia. Prelekcję na temat właściwego dbania o skórę prowadzącą przez kosmetyczkę z gabinetu Ireny Eris zlokalizowanym w hotelu. Uczestniczki mogły skorzystać z wieczornego kina oraz zajęć jogi.

W jeden wieczór tanecznego weekendu kobiet odbyła się dyskoteka. Dla uczestniczek zagrał utalentowany saksofonista. Taneczny weekend kobiet przyniósł moc szaleństwa stawiając na zdobycie nowych doświadczeń i kto wie odkrycie u ciebie ukrytych talentów.

Komentarze

    Zostaw komentarz