Sesja miodowa w Tykocinie
Fotoreportaż z imprez kulturowych

XXII Tykocińska Biesiada Miodowa [FOTOREPORTAŻ]

Czy warto wziąć udział w festiwalu miodu na Podlasiu? Co można kupić i zobaczyć podczas Biesiady Miodowej? Sprawdź jak wyglądała XXII Tykocińska Biesiada Miodowa!

W dniach 20-22 sierpnia 2021 odbyła się XXII Tykocińska Biesiada Miodowa. Ponownie miałam okazję brać udział w wydarzeniu i uwiecznić na kilku zdjęciach festiwal miodu, który odbył się malowniczym Tykocinie. Zapraszam do obejrzenia zdjęć i napisania w komentarzu, czy byliście kiedykolwiek na podobnym festynie? Zobacz mój najnowszy fotoreportaż.

Oprócz straganów z miodem, rękodziełem i pamiątkami, mogliśmy obejrzeć występy ludowych pieśni oraz konkursy dla dzieci z wiedzy o Tykocinie lub wiersze o miodzie. O godz. 13.00 wystąpił zespół ludowy Hetmanki, Dąbrówka, Malwianki, Chór Wasilkowianie i Zespół Tęcza z Trzciannego. Po godz. 15.00 na scenie pojawił się zespół Orkiestry Dętej Tykocin.

Na koniec odbył się finał konkursu najsmaczniejszej nalewki miodowej oraz miodu. Ta impreza rodzinna będąca nie tylko świetnym sposobem spędzania czasu dla dzieci, ale także dla rodziców.

Ciekawa jestem, czy mieliście okazję brać kiedyś udział w tego typu wydarzeniach. Jak podoba się Wam reportaż z Tykocińskiej Biesiady Miodowej? Czekam na Twój komentarz.

Źródło: Pronima.pl

Komentarze

    Zostaw komentarz