Suknie do sesji ciążowych

Starając się wyjść naprzeciw kobietom aby ich sesja ciażowa była wyjątkowa przygotowałam specjalną ofertę fotograficzną która spełnia ten cel.

Sesja ciążowa kreacyjna zapewnia aby przyszła mama skorzystała z możliwości wypożyczenia sukni do sesji ciążowej z przygotowanej przeze mnie garderoby.

Z myślą o pięknych zdjęciach suknie jakie posiadam są w najróżniejszych stylach, fasonach i kolorach. Znajdą się tam suknie  koronkowe oraz tiulowe a oprócz nich w garderobie znaleźć można spódnice oraz body.

Z racji że moje sesje fotograficzne odbywają się w  plenerze garderoba jest tak stworzona aby kreacje nadawały się na różne pory roku. Nie straszne chłodniejsze dni gdyż wiele kreacji jest wykonana z grubego materiału oraz są bardziej zabudowane.

Piękne i dobrze dobrane stylizacje dodaje więcej uroku dla przyszłej mamy i zagwarantują jeszcze wspanialsze zdjęcia, które będą cudowną pamiątką z okresu ciąży.

Dbam o to by zamawiane przeze mnie stylizujecie były z miękkiego materiału, trwałe i wyjątkowo uniwersalne dla każdego rozmiaru.

Rezerwacja sukni na sesję ciążową

Podczas jednej sesji z oferty Sesja ciążowa kreacyjna jest możliwość skorzystania z dwóch stylizacji wybranych przez przyszłą mamę. Rezerwując sesję należy w wiadomości wskazać wybraną przez siebie stylizację wpisując ich numery. Rezerwując body oraz sukienkę tiulową która ich wymaga traktowane jest to jako jedna stylizacja. Po podpisaniu umowy oraz wpłaceniu zaliczki wybrane suknie są rezerwowane na wskazany termin sesji. Klientka ma możliwość zmiany stylizacji do sesji, jeżeli inne wskazane nie posiadają rezerwacji. Przy zniszczeniu sukni podczas sesji klientka nie ponosi za to odpowiedzialności, jeżeli uszkodzenie nie wynikło z jej działań, które były niezgodne z wolą fotografa ( np. fotograf prosił, aby przy chodzeniu suknie unosić a klient nie zastosował się do jego prośby).

Rezerwuj sesję

Oferta sesji ciążowej kreacyjnej

Garderoba