Sesja ciążowa Kingi
Sesje ciążowe - plener

Sesja ciążowa Kingi

Błogosławiony stan to piękny czas w życiu kobiety i jej partnera. Oczekiwanie na cud narodzin umacnia ich więź i miłość między nimi. Sesja ciążowa Kingi nie mogłam zorganizować nigdzie indziej jak nie w kwiatach. Są one dla mnie oczekiwaniem na piękno, które zachwyca przez wiele tygodni kolorem, kształtem i zapachem. Mogą one stworzyć piękne tło, do pokazania piękna błogosławionego stanu.

Piękna sesja ciążowa w kwiatach

Sesja ciążową Kingi zorganizowana została w Parku Centralnym w Białymstoku. Dzień przed sesją odwiedziłam go, będąc na spacerze. Ku zdziwieniu znalazłam w nim piękne miejsca, krzewy i drzewa, przy których można wykonać wiele ciekawych kadrów. Rozejrzałam się po okolicy i zawiadomiłam Kingę, gdzie zrobimy zdjęcia. Byłam pewna, że ta sesja będzie wyjątkowo kobieca i piękna.

Z Kingą spotkaliśmy się na sesji w godzinach późno popołudniowych, w okolicy Opery i Filharmonii Podlaskiej. Z daleka zauważyłam drewniany płot. Pochylony i nieco zniszczony mocno porośnięte zielonymi roślinami oczarował mnie i sesje ciążową zaczęliśmy na jego tle.

Po kilku zdjęciach podeszliśmy do szpaleru krzewów kwitnących małymi różowymi kwiatuszkami. Piękne ciemne gałęzie i różowe kwiaty idealnie komponowały się w liliowa suknią Kingi. Znalazłyśmy jeszcze kwitnący bez. Kwiecista sesja ciążowa Kingi swój finał miała przy wysokim i gęstym krzewie tawuły z białymi kwiatami.

Sielsko, delikatnie i kobieco to są cechy, które charakteryzują kwiecistą sesję ciążową Kingi. W zdjęciach nie szukam efektów, ale bardziej skupiam się na minimalizmie. Pokazaniu głównie człowieka i elementu mu towarzyszącemu na sesji. Kwiaty, woda czy łąką są tła dla mnie najbardziej urzekające. Proste, ale mogące ciekawie zagrać na zdjęciu. Mocne flary czy odbicia są jak dla mnie elementami za bardzo zwracającymi uwagę i przytłaczającymi na fotografiach. Jedynym elementem dodatkowych, który lubię stosować przy sesjach portretowych jest kolorowy odblask stworzony przez kwiaty które podsuwam bliżej obiektywu. Zazwyczaj jest on subtelny, ale dodający dodatkowy kolor oraz głębszą wymiarowość na zdjęciu.

Może Ci się spodobać

Komentarze

    Zostaw komentarz